MENU

    Prečo sme sa rozhodli pre vlastnú dopravu?

    Hneď na úvod treba spomenúť, že realizovanie dopravy vlastnými vozidlami a vodičmi má jednú zásadnú výhodu oproti doprave externými kurierskými spoločnosťami. A síce, že tovar máme celú dobu pod kontrolou. Od prebratia u výrobcu až po doručenie zákazníkovi. Tovar sa tak nepovaľuje niekde v depách a skladoch, kde sa môže poškodiť. Tak máme istotu, že nami ponúkaná kvalita ostane zachovaná.

    Prečo je táto služba spoplatnená?

    Aj keď sa to môže zdať ako pravý opak, aj toto patrí medzi výhody vlastnej dopravy. Má to jednoduché vysvetlenie. My sa snažíme, aby naše jednanie bolo korektné a transparentné. Žiadna doprava nie je zadarmo, napriek tomu, že to veľké e-shopy veľmi radi ponúkajú. Doprava je u nich samozrejme dávno zahrnutá v cene produktu. Pokiaľ je to dokonca doprava externou kuriérskou spoločnosťou, tak môžeme hovoriť minimálne o 2-násobku ceny za dopravu vlastnými vozidlami. A tu sa dostávame ku koreňu problému. Povedzme si to pre lepšiu predstavivosť na príklade.

    Dajme tomu, že si kupujete rohovú sedačku za 1000€. Pri tejto cene očakávate prirodzene určitú kvalitu. Ale keďže doprava stojí napríklad 100€ a je zadarmo (rozumejte započítaná v cene) tak cena sedačky klesá na 900€, čo znamená, že kvalita sedačky zďaleka nemusí zodpovedať stanovenej cene. A to bol len príklad. Cena dopravy cez externé kuriérske spoločnosti môže byť rádovo vyššia.

    U nás sa na doprave nezarába. Sumou za dopravu sa vykryjú skutočné náklady na dopravu tovaru. Bez špedície a logistiky.


    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK